O nas

Prestige Web.

Naszą pasją jest projektowanie, a główną doktryną – minimalizm. Wierzymy, że mniej znaczy więcej. Aktywnie śledzimy najnowsze trendy w dziedzinie projektowania stron internetowych. A wszystko po to, aby witryny naszych Klientów zawsze były na czasie i wyróżniały się na tle konkurencji. 

Strony WWW - WordPress, Elementor, responsywność

system do zarządania treścią

Dlaczego WordPress?

Ten popularny CMS zdominował rynek systemów do zarządzania treścią stron internetowych. Intuicyjność i prostota działania sprawiają, że już ponad 60% witryn opartych na CMS korzysta właśnie z WordPress. Następna w kolejce jest Joomla z wynikiem nieco ponad 6%. Niezwykła popularność WP przekłada się na niezliczoną liczbę wtyczek i funkcjonalności. Dzięki temu na tym systemie można zbudować zarówno prostego bloga czy stronę firmową, jak i bardziej skomplikowane sklepy internetowe, a nawet witryny obsługujące rezerwacje dla hoteli. WordPress umożliwia użytkownikowi samodzielne aktualizowanie witryny przez dodawanie nowych stron i wpisów w oparciu o gotowe szablony. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak projektujemy

Elementor

Nasze strony powstają w oparciu o builder - Elementor. Dzięki temu zaawansowane projekty powstają szybko, a kod jest czysty i przejrzysty. Dodatkowo zapewniamy naszym Klientom dostęp do wsparcia.

Z nami to prostsze niż Ci się wydaje

wypełnij ankietę

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw pytań, które ułatwią nam poznanie Twoich potrzeb. Odpowiedz na nie, a my przygotujemy dla Ciebie kilka propozycji najlepszych naszym zdaniem rozwiązań i wycenę usługi zaprojektowania Twojej strony WWW. 

nasze realizacje

zobacz z kim współpracowaliśmy.

Tortowe fascynacje Bolesławiec

Tortowe fascynacje

odwiedź

Apartamenty przy Parku Wilsona

Apartamenty przy Parku Wilsona

odwiedź

Blog Hanna's Passions

Hanna's Passions

odwiedź

Blog Prosto o nauce

Prosto o Nauce

odwiedź

skontaktuj się!

Masz pytania?

+48 791 755 060

Pon – Pt 10:00 – 18:00 

ul. Błażeja 10i/3, 61-608 Poznań
kontakt@prestigeweb.pl

Przewiń do góry